Dojmy účastníků

Spaní ve stanu na poušti, snídání, obědvání ba i večeření pita chlebu, úžasný průvodce, koupání se v  Mrtvém moři, přátelství, čtení z Bible, poznání a porozumění, překonání sami sebe, hraní si s kůzlaty, návštěva historických míst, vstávání brzy ráno, křesťanství, židovství, islám, smlouvání na tržištích, obdivování přírody, duchovní atmosféra, zamyšlení, hraní na kytaru, nezapomenutelné zážitky…

        …to vše byla naše pouť do Izraele.
Klára V.
 
Zájezd do Izraele se mi moc líbil. Program byl skvěle zorganizovaný - nenudila jsem se ani chvíli. Velmi důležitým elementem celého zájezdu byl pan Petr Křížek, který hrál důležitou roli coby náš duchovní doprovod. S lehkostí a nenuceností nás provedl mnoha významnými místy Svaté země a právě díky němu byl náš program zcela bezchybný a pro mne osobně nezapomenutelný.
Christina S.
 
Pobyt v Izraeli byl naprosto úžasný, především díky našemu skvělému průvodci Danymu, který byl velmi vtipný a pohodový. Měli jsme zajímavý program a nádherné počasí, dobrou partu a pohodové vedoucí. Celý zájezd byl vážně nezapomenutelný a určitě ho doporučuji všem budoucím terciánům :-)
Clara S.
 
Když se chystal zájezd do Izraele, byla jsem strašně moc natěšená. Ale to jsem netušila, jaké to doopravdy bude! Izrael je nádherná země.  Ale nejcennější jsou věci, které jsme tam prožili! Poušť, jeruzalémské snídaně na střechách, všechny ty krásné i zvláštní kostely, židé, muslimové, křesťané, rozlehlá tržiště a všudypřítomní vojáci. Náš průvodce Danny, Beduínské stany, Chilli papričky. Koupání v oáze, uzoučký tunel plný vody. Pity. Solifugy. Hadičky s vodou ke každé rostlince, hora Tábor, sprchy s čelovkami, žáby, kozy, koně a psi, večery Her a radovánek . Toto, a mnoho jiného, byla Izrael pro nás.  A kdybych měla někdy příležitost, tak se tam hned s radostí vrátím.
Nicol R.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode